دوره آنلاین آیلتس (ویرایش ۲۰۲۱)

پشتیبانی سه بعدی 

 

تمام شرکت‌کنندگان این دوره پس از ثبت‌نام می‌توانند  حداقل به سه روش با پشتیبان دوره در تماس باشند و تمامی سوالات خود را مطرح کنند .

می خواهم بیشتر بدانم

ارسال و تصحیح تکالیف ارسالی 

 

مهم‌ترین ویژگی این دوره امکان ارسال تکالیف و گرفتن بازخورد از مدرس دوره  است که بسیاری از دوره‌های آنلاین در حال حاضر فاقد این ویژگی‌اند 

می خواهم بیشتر بدانم

ارائه برنامه مطالعاتی هفتگی

 

 مطالب این دوره به‌صورت گام‌به‌گام و تمرین به تمرین تدریس شده است که شمارا از مطالعه و تهیه مطالب متفرقه و بسیار متنوع بی نیاز می‌کند

می خواهم بیشتر بدانم

ترجمه لغات کتاب ۱۰۰۰ کالوکیشن

فرض کنید برای چک کردن هر لغت فقط سه دقیقه صرف کنید البته با فرض اینکه بتونید معنی صحیح اون رو پیدا کنید حدود ۳۰۰۰ دقیقه زمان نیاز داره که میشه حداقل۵۰ ساعت کار بسیار خسته کننده! با تهیه این محصول آموزشی ترجمه دقیق این لغات را به‌صورت درس به درس خواهید داشت و از شر ۵۰ ساعت کار خسته‌کننده و ملال‌آور نجات پیدا خواهد کرد.

 

شما علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی و به‌ویژه داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس می‌توانید بیش از  ۱۰۰۰ کالوکیشن  را روزانه تقسیم کنید و با صرف حداقل ۱۵  دقیقه در روز ، کالوکیشن تا را به‌راحتی بیاموزید که این فایل ترجمه فارسی لغات کتاب ۱۰۰۰ کالوکیشن سرعت پیشرفت شمارا حداقل سه برابر خواهد کرد

می خواهم محصول آموزشی ترجمه لغات ۱۰۰۰ کالوکیشن را تهیه کنم

من مهدی صمدی پور هستم 

بیش از ۱۱ سال است که در زمینه تدریس آیلتس فعالیت حرفه ای دارم . در این سال ها دوره های بین المللی زیادی دز زمینه تدریس آیلتس گذرانده ام که باعث شده است بتوانم متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس  را به صورت حرفه ای راهنمایی کنم تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسند.

به پاس اینکه فردی علاقه مند به یادگیری هستید برای شما بیش از ۹۰ دقیقه فیلم آموزشی در مورد رازهای آیلتس فراهم کرده ام که می توانید  آن را به رایگان دانلود کنید.

 

جدیدترین مقالات

هر هفته در این بخش یک مطلب جدید اضافه می‌شود و شما را با جدیدترین ایده‌ها و ترفند‌های آزمون آیلتس،

یادگیری زبان انگلیسی کتاب های مفید آشنا می‌کنیم.

 

یکی از مشکلات بسیاری از علاقه مندان در حین مطالعه این کتاب یادگیری تلفظ کلمات است که متاسفانه برای شنیدن تلفظ صحیح کلمات نیاز به استفاده از سی در کتاب بر روی کامپیوتر است چون فایل MP3 متن کتاب برای کپی کردن در گوشی در اختیار داوطلبان گرامی نیست.

با توجه به نیاز داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس تیم جیره آیلتس فایل صوتی را با فرمت MP3 از سی دی نرم افزاری کتاب به صورت کاملاً حرفه ای و دسته بندی شده استخراج کرده و با فرمت محبوب MP3  در اختیار علاقه مندان قرار داده است که به راحتی بر روی گوش های تلفن همراه قابل گوش دادن است.

فقط ۲۱ هزار تومان 

می خواهم فایل صوتی MP3 این کتاب را تهیه کنم

محصولات آموزشی